| ღღsvetykღღ a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru baieti...ce fete va plac mai sllabute sau plinute?

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Părerea mea: mai slăbuțe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt plinut, deci imi plac fetele slabute, spre normale, nu schiloade.
Apoi nu vreau sa-mi creasca consumul la masina cand ne plimbam. laughing)

| Satango a răspuns:

Dar tie cum iti plac? Si de ce?

| VaROGsaMaAJUTATI a răspuns:

Cele mai frumoase fete sunt cele care au o greutate normala si sunt slabe.Banuiesc ca tu poti face diferenta.Acum chestia asta nu e batuta in cuie, sunt si fete frumoase mai grase, dar cu siguranta CELE MAI FRUMOASE FETE SUNT CELE MAI SLABUTE!

| cryssu2008 a răspuns:

Mie imi plac mai slabute, dar nici slabute ca atunci cand pui pana sa dai de oase big grin

| ROB3RT89 a răspuns:

Fete simple,dar cu ceva personalitate! Bine, nici exagerat de plinute...
Intrebarea ta nu prea are relevanta, unii se mai uita si dincolo de aparete si nu pun pret pe kg, dar cum spunem mai sus, nici exagerat!

| passyon22 a răspuns:

Nu greutatea conteaza, ci atractia:*

| CuloriHD a răspuns:

Mie imi plac mai slabute, dar nici sa le ia vantu de pe stradalaughing

| ღღsvetykღღ explică (pentru Satango):

Mie fetele nu-mi plac ...nu mi-am schimbat orientatiabig grinbig grin

| Satango a răspuns (pentru ღღsvetykღღ):

laughing Bafta! PA!

Răspuns utilizator avertizat