| emma21 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Este normal ca la un moment dat (din moment ce nu mi-a venit ciclul inca) acel lichid galbui care mi-a aparut de vreo 2 ani sa devina rosiatic? Este un semn ca imi vine ciclul?

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Se poate sau poate ai racit jos.

| simf a răspuns:

Poate fi semn ca vine, dar poate fi semn si c-ai facut un efort fizic, c-ai stat in frig, ca ai racit...

| AsAndreea03 a răspuns:

Emma si eu am aceeasi problema in legatura cu acel lichid galbui...
Ai depus un efort fizic prea mare si deea ceea ciclul tau o sa fie anuntat ca vine cu acel semn galbui.

stai linistita s eu am...

Eu am din 2009 cam tot de 2 anisori...kisskiss
Nu fii speriata... asta e reactia corpului...

Cel mai sigur du-te la doctor impreuna cu MAMA ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma Emma si mie mi se intampla asa ceva nici eu nu stiu sigur da cred ca da