| crazykid_4279 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete... voi cum i-ati zis mamei voastre ca vreti sa va luati jos mustata? vreau sa ii zic dar mi-e rusine

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pur şi simplu îi spui. De ce să'ţi fie ruşine de mama ta?

| crazykid_4279 explică (pentru Tweetymrrr):

Nu stiu, ma deranjeaza ca ea nu vede "mustata" si nu sunt genul care sa vorbeasca astfel de lucruri

| Tweetymrrr a răspuns (pentru crazykid_4279):

Îţi faci curaj şi îi spuitongue. Adică postezi întrebarea pe un site să o citească nişte necunoscuţi, iar pe mama ta n'ai tupeu s'o întrebi?!

| crazykid_4279 explică (pentru Tweetymrrr):

Cam asa cevabig grin

| Tweetymrrr a răspuns (pentru crazykid_4279):

Deci nu are de ce să'ţi fie teamă. Cu siguranţă va fi de acord şi totul va fi oke.
Succes!

| crazykid_4279 explică (pentru Tweetymrrr):

Pfiu... i-am zis. nu prea e de acord dar vrea

| Tweetymrrr a răspuns (pentru crazykid_4279):

Hehe, mă bucur pentru tine.tongue

| EvelinaOlivia a răspuns:

Eu mi.o dau jos fara sa stiewinking

| crazykid_4279 explică (pentru EvelinaOlivia):

Pai la mine se vede...si si'ar da seama. totusi... cum sa ii propun?

| EvelinaOlivia a răspuns:

Zi.i ca nimeni nu mai are mustata asa ca tine[scuze daca crezi ca te.am jignit.nu am vrut sa o facblushing].si nu vrei sa se rada lumea de tine.e rusinos.si.cam atatwinking

| Liwdc a răspuns:

Eu nu i-am spus. Mi-am luat-o şi gata.