| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Am o intrebare sunt baiat si am niste problema pai totul a inceput la scoala cand mam batut cu un coleg si a pus niste baieti sa ma bata dar am scapat ce vroiam sa zic pistoalele airsoft poti sa omori pe cineva doamne fereste poti doar sal ranesti si dati-mi si dvs ceva de autoaparare bun pistoalele cu air soft sunt bune pentru ce sunt au bile de cauciuc sau fier si de unde pot lua si cam cat costa?

4 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Linisteste-te boy, ai doar 14 ani,ce pistoale-ti trebuie la varsta asta?
Joaca-te cat mai ai timp bro, bucura-te de copilarie, lasa pistoalele.N-ai nevoie. Sfatul meu, fa-ti multi prieteni smecheri.N-ai probleme toata viata, iti garantez.Eu cunosc multi,daca se ia cineva de mine,maine-i batut.(Daca-i grav, daca nu, ma doare-n c*r.)
Ai grija cu vagabonteii astia cu pistoale, iti spun eu, n-are rost sa-ti iei pistol.Ca daca omori pe cineva...Ai belit-o.Sau daca ranesti grav.Te duci la scoala de corectie, sau parintii tai v-or plati o amenda naspa rau ca tu ai avut pistol sub 18 ani fara permis.Te poate da in judecata, si-i naspa rau atunci...
Poti lua online de pe net.Mai slabe putin(100-400 lei). Daca vrei ceva calumea( de la 500 in sus)
Ai grija sa nu ti-o incasezi serios, ca dupa aia nu-ti mai trebuie nici pistol, nici bataie nici nimic @_@.
Bafta!batting eyelashes
Funda?batting eyelashes

| availablehandyman a răspuns:

Ba frate iti recomand sa te duci la piata si sa iti iei un pistol cu bile de plastic si sa zici ca e pistol cu aer comprimat! laughing deja de la 12-13 ani la astia le trebuie pistoale! laughing

| d3javw a răspuns:

In general orice fel de pistoale pentru autoaparare sunt cu permis si le poti achizitiona del a 18 ani in sus

| ShadowSlck a răspuns:

Nimic n-am inteles, jur. laughing