| Stefan092 a întrebat:

Sunt fumator si o sa merg cu parintii cu trenul in vacanta. Pot fuma in timpul deplasarii cu trenul? Daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Poți întreba controlorul în ce stație sta trenul cel mai mult ca să poți ieși afara sa fumezi. Apropo îți recomand să stai aproape de tren.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In gară, pe peron, cand opreste trenul. Daca ai timp. Daca ai tai nu stiu ca fumezi, e mai grav.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, pe tren nu poti fuma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca cobori din el

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In tren nu, doar afara.

(Si faptul ca mergi in vacanta sau ca mergi cu parintii nu are legatura cu restul intrebarii big grin )