| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare TPU. Deci m-am apucat sa fac VBScript pentru cei care nu stiu ceva gen message box adica de ex cand ai facut un desen pe Paint si vrei sa il salvezi apare message box-u ala "Do you want to save?" ala e un Message box si mno mie cand mie imi apare un message box in loc sa se auda sunetu ala BIP-u ala stiti voi din boxa se aude din unitate si e deranjant cum sa repar asta?

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ce functie folosesti? MessageBox.Show sau MsgBox?

| JustAskingBruh a răspuns (pentru cristimihailov):

Pai cand fac scriu onclick=msgbox("blablabla", 3, "blablabla") deci MSGBOX

| JustAskingBruh a răspuns (pentru cristimihailov):

Da nu-i vorba de aia in general cand mi se deschide o fereasta de aia de ex la Paint "Do you want to save" in loc sa se auda din boxe se aude din unitate straight face

| cristimihailov a răspuns (pentru JustAskingBruh):

Schimba sunetele de la profilul utilizatorului.

| JustAskingBruh a răspuns (pentru cristimihailov):

Cum? D:

| cristimihailov a răspuns (pentru JustAskingBruh):

Ce neam de windows ai?