| BlueRayn a întrebat:

Am o întrebare urgentă! Sunt la liceu și trebuie să plec la începutul lunii Iunie (din motive personale), asta înseamnă că voi pierde doua săptămâni de școală. Ținând cont că profesorii sunt in greva și eu nu am note destule la toate materiile, aș putea să îmi închei anul? (Eu sunt la liceul de arte, clasa a IX-a, trebuie să predau și o mapă, as putea să o predau mai repede?)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele tău. Nu stim noi chestiile astea.

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu vorbesti despre asta direct cu profesorii tai?

| PsihologulN a răspuns:

Dacă vei pierde două săptămâni de școală, ar fi recomandat să discuți încă de pe acum cu diriginta pentru a găsi o soluție cu privire la predarea mapei mai devreme și încheierea situației tale școlare.