| osas1234 a întrebat:

Am o întrebare. Vorbeam cu o fată și îmi dădea multe semne că mă plăcea și până la urmă m-a întrebat dacă vreau să fiu prietenul ei...În relație suntem doar de 1 săptămâna și ea de acum nu îmi scrie o zi sau îmi da seen sau găsește vreo scuză să fie ocupata și de exemplu îi scriu noapte bună și cu o inima și ea scrie nb, ce să fac? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Vorbeste cu ea. Noi nu putem sti ce simte ea sau la ce se gandeste. Cel mai bine e sa o intrebi si sa ii spui ce te deranjeaza, ca mai apoi sa gasiti impreuna o solutie pentru problema.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La fel de repede pe cât s-a „îndrăgostit" s-a și „dezîndrăgostit"

| osas1234 explică (pentru Adry05):

Mdaa s-a despartit si a zis ca m-a inselat