| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu TELEFONUL.De vreo 3 saptamani telefonul meu se aude cu ecou daca sun pe cineva.Eu aud persoana cu care vb foarte bine, dar cealalta persoana ma aude pe mine cu ecou.Ce e de facut? Tin sa mentionez ca telefonul si cartela Orange Prepay sunt nou, noute.

2 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

S-ar putea sa fi bagat niste apa la microfon mi-s-a intamplat si mie pana la urma l-am rezolvat la un birou de reparati de telefoane...

| Crash0 a răspuns (pentru NopeCheers):

Frate am zic ca e telefonul nou si ca nu a patit nimic!