| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu TELEFONUL.De vreo 3 saptamani telefonul meu se aude cu ecou daca sun pe cineva.Eu aud persoana cu care vb foarte bine, dar cealalta persoana ma aude pe mine cu ecou.Ce e de facut? Tin sa mentionez ca telefonul si cartela Orange Prepay sunt nou, noute...

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Poate fi ascultat

| SolitarHacker a răspuns:

Poate vei crede ca ai telefonul ascultat. nu zic ca nu ar fi dar nu aia e problema e problema de la telefon inca ceva telefonul e Replica? big grin am patit si eu asa aveam un vertu replica si la fel lumea ma auzea in ecou big grin e de la microfon ceva big grin

| feraryyy78 a răspuns:

Ar fi bine sa-ti iei altul, pentru ca e o problema destul de serioase pentru un telefon.

| byby34 a răspuns:

Cartela poate a fost resetata( dupa ce a pierdut-o cineva ea s-a inchis si apoi a fost redeschisa) Poate respectiva persona care a avut-o a facut ceva mai necorespunzator si a fost dat in urmirile ca si nr de telefon!
Telefonul este pus ascultare...(aud ce vorbesti)... nu stiu ce este de facut. Ori mergi la orengi si spui ca se aude asa sa vezi ce iti zic!
S-ar putea sa fie si din cauza telului... poate si ceva cu el!

Sper cam ajutat!