| Ancutzica_1406 a întrebat:

Am o mare problema dau funda+vot

ieri mi-am luat cartela si mi-am bagat o optiune cu 2000 de mesaje , minute ... bla bla

am vorbit cam pana la 1705 mesaje . Iar astazi cand am vrut sa trimit mesaj nu ma mai lasat si pan acum tot am incercat si nu ma lasa . Eu sunt pe orange si tot pe orange am trimis dar nu merge

Va rog ajutati-ma :X de ce ? plsss

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Incearca sa verifici informatiile despre resursele consumate si cele disponibile la Info Credit 333.
Daca mai ai inca resurse din pachetul de mesaje scrise in retea si in continuare nu reusesti sa trimit SMS-uri, scrie-ne
prin sectiunea noastra "contact" de pe pagina oficiala a Orange Romania sau prin sectiunea "contacteaza-ne" din aplicatia Contul meu.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

2 răspunsuri:
| marius450 a răspuns:

A expirat extraoptiunea! Trebuie sa-ti incarci din nou! Pană nu iti mai incarci din nou nu mai poti trimite mesaje in Orange sau il alte retele si nici nu mai poti sa suni. Bafta! Fundă?

| Ancutzica_1406 explică (pentru marius450):

Pai doar ieri mi-am reincarcat cum dracu sa mi se termine si am dat la 333 happy si zicea ca am mesaje happy am bagat cartela si in alt telefon si tot nu ma lasa, dar de sunat pot suna