| Neverever a întrebat:

Am o mica (mare pentru minebig grin) dilema. La sfarsitul lunii ar trebui sa merg la Felix cu prietenii. Si cam pe atunci sunt in acea perioada a lunii in care apar acei "musafiri nepoftiti" ce bat in fiecare luna la usa sexului frumos. Daca folosesc un OB pot intra si eu ca oamenii normali in apa? :p

Răspuns Câştigător
| roxy_2350 a răspuns:

Da poti intra in apa. ai grija cum le introduci, nu trebuie sa le simti deloc atunci cand sunt introduse corect. si pentru inceput ai putea sa iti iei o marime mai mica si sa schimbi mai des OB`ul. distractie la Felix!

1 răspuns:
| Neverever explică:

Merci mult roxy. Frustrarea la gandul ca nu voi intra in apa avea o cantitate considerabila. Raman datoare:*