anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema.Acum o luna mi-am facut cartela speciala pentru Iphone si cu aceasta ocazie mi-am schimbat si abonamentul. A zis ca pana nu imi intra iarasi minutele sa nu folosesc, pentru ca inca este pe abonamentul vechi, totusi am mai intrat cat de cat pe internet sa-mi scot aplicatii si am avut doar vreo 10 euro.
Acum cica am abonamentul pantera, si pe langa ca nu am intrat numai vreo 2 zile pe internet si nu incontinuu... m-am trezit cu un cost suplimentar de 100 de euro! Cum se poate? Nu stiu.Mai ales ca pe site-ul oficial orange scrie ca "internet pe mobil nelimitat" si mai jos "Pentru abonamentul Pantera pentru iPhone 29, după consumarea a 1 GB de trafic, viteza scade la 128 Kbps, însă traficul suplimentar nu este tarifat. ". deci ce sa fac? Sa sun la orange? Si ce as putea sa le spun "ah.am fost taxat FOARTE suplimentar pentru cat am intrat pe net?". totusi 100 de euro e mult prea mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sa suni la Orange, pentru ca acolo practic nu iti fac nimic, ci sa te duci la ei la sediu happy sa ceri eventual un desfasurator si pentru ce ai tu de plata 100 E. oricum asta e Romania in care traim happy