| Annyya a întrebat:

Am o mica problema: astazi voi calatori pentru prima data singura cu trenul. Merg la Bucuresti. Intr-un fel mi-e teama ca nu o sa ma descurc sau ca nu o sa stiu unde sa cobor laughing
Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O nouă experiență, e doar începutul. Ei, nu vei fi singura care coboară din tren la București. Important e să nu adormi, cu năsucul lipit de geam, să visezi și să te trezești ajunsă la o altă destinație. Vei fi ca un personaj din "Globul de Crăciun", deci vei avea parte de o adevărată aventură. Trăiește-o din plin, oricum ar fi.hee hee

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Da. Întreabă că d-aia ai gură, fă ce fac şi ceilalţi şi fereşte-te de taxiuri şi ţigani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand intra trenul in gara vezi ce scrie acolo, sa fim seriosi gara de nord nu ai cum sa o ratezi