| Karapop a întrebat:

Am o mica problema. Deci eu nu am si nu am avut niciodata retele de socializare precum snap insta sau Facebook, deoarece parintii nu mi-au dat voie.Prietenii mei au acele retele de socializare si sunt cumva populari si de aceea ma evita si nu ma baga in seama numai atunci cand nu au ce sa faca sau cu cine sa vorbeasca. Eu ies cu acesti prieteni in fiecare zi dar destel de rar ies cu mai multi populari de genul si atunci imi e rusine si ma simt cam in plus, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mirelanca538291 a răspuns:

În primul rând ar trebui să stai doar cu persoanele lângă care te simți confortabil si lângă care te simți in largul tau, pentru ca asta inseamna o relatie de prietenie, nu încordare si rusine.Nu! Nu sunt niste prietene! Sunt doar niste persoane care profita de bunatatea ta! Ingora-le si gaseste-ti niste prietene mai bune!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa accepti ca aia nu sunt prieteni si sa nu-i mai bagi in seama.