| WolfGirl a întrebat:

Am o mica problema la contul meu de pe TPU. Eu pot posta intrebari dar nu pot raspunde la nicio intrebare de pe site. Stie cineva ce as putea sa fac. ( scuzati categoria dar e cea mai vizitata si vreau sa primesc un rasp repede)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar ce se intampla cand vrei sa trimiti un raspuns si dai click pe ''doresc sa-l public''? (vad ca ai cateva raspunsuri pe pagina ta) Si vezi ca raspunsurile nu apar instant! decat dupa ce se reactualizeaza pagina, asta inseamna 5-10 min.