| Patadeculoare a întrebat:

Am o optiune la Orange(sunt pe cartela) si as vrea daca se poate sa imi dezactivez optiunea aceasta si sa imi bage la loc cei 5 euro sa imi activez alta de la Orange young....se poate? si daca da cum?

Dau funda celui mai clar raspuns :*.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Iti poti dezactiva optiunea dar ramai cu minutele ramase pana cand expira si cu euro luati pentru ca Orange nu iti da cei 5 euro inapoi din moment ce tu ai activat optiunea

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Dezactivarea optiunii, desi e posibila, nu iti returneaza si creditul. Poti recupera creditul imediat dupa initializarea unei cartele SIM PrePay, prin trimiterea unui SMS la numarul 321 cu textul CREDIT.
O zi buna,
Orange Helpers