| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Am o pagina de facebook Crazy Things iar acum am o problema nu mai sunt admina nici eu nici celelalte colege ale mele dar pagina exista insa fara admine. s`ar fi putut intampla sa luam ban de la o alta pagina de facebook? si cum putem recupera pagina. Nu stiu de la cine am luat Ban daca am luat sau poate fii alta problema?

1 răspuns:
| GirlsTabs a răspuns:

Uneori face probleme facebook'ul, si eu am o pagina si mi se intampla sa nu pot intra zile pe ea, ..se va rezolva :*