| lolalolita a întrebat:

Am o prietena care se plange ca la 16 este putin plinuta... adica nu e grasa sau ceva de genu. efectiv ea crede ca e plinuta spunand ca are aripioare. stiti voi. solduri ..eu zic ca nu e grasa. mie mi se pare numai buna. mai ales la 16 ani. deci are 1 60 si 52 kg si in talie 69 voi ce credeti este grasa?

2 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Ori este complexata, ori nu vrea sa slabeasca. Daca tot se plange, de ce nu se apuca sa isi modeleze corpul asa cum isi doreste?
Chiar conteaza ce parere au niste necunoscuti de pe internet despre cat de mare este in talie prietena ta?
Nu complimentele de la straini o s-o faca se simta mai bine, ci sentimentul pe care o sa-l simta cand ea o sa se simta bine in propria ei piele.

| Axys a răspuns:

Sal incurajeazo happy alergati impreuna afara big grin faceti exercitii fizice undeva happy incerca sa vb cu ia happy spune-i cati place asa cum e ea happy