| k3nnz0r123 a întrebat:

Am o prietena care vrea sa fim împreună și eu nu știu ce vreau, sa fiu prieten cu ea sau sa fiu împreună cu ea și nu știu ce sa fac, 2 luni m-am gândit și tot nu știu ce vreau. Ce pot sa fac în situația asta?

Răspuns Câştigător
| ElenaCata8 a răspuns:

Gândește-te la motivul pentru care nu vrei să fii cu ea și dacă acesta poate fii sau nu rezolvat...e vară și poți încerca să ai o relație...ce poate să iasă rău? Dacă nu merge puteți să continuați să fiți doar prieteni

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să te mai gândești vreo 20 de ani, să nu te grăbești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii împreună cu ea și dacă nu merge aia e.