| Catacombe a întrebat:

Am o prietena cu care ma inteleg, de fapt intelgeam minunat. Eram ca doua surori etc. dar de la o vreme o fata s-a bagat intre noi nu stiu de ce si ne-am departat. Acum ne intelegem din nou bine pentru ca ne-am impacat dar am observat ca ma minte cumplit. De fiecare data imi spune ca tine la mine enorm, ii sunt ca o sora etc. si am pus o prietena sa o intrebe care sunt cele mai bune prietene ale ei si nu m-a enumerat :/ adica inteleg, fiecare cu prietenii lui dar dupa ce imi spusese cu cateva ore inainte ca ii sunt ca o dora etc. si dupa a spus asta...ar mai trebui sa ma zbat atat sau sa o las balta?
FUNDA si

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa o consideri in continuare ca fiind prietena insa una fara valoare pe care nu te poti baza la o adica.

| SkyPilot a răspuns:

Nu tai relatia, dar nici nu contezi pe ea. Vorbeste cu ea, stati impreuna, dar nu pune sentimente.

| Alexandra_Florea_1996 a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta. O astfel de "prietena" nu merita efortul :*