| piscot_7634 a întrebat:

Am o probema...am o prietena cu care vreau sa stau si alta prietena cu care stau si nu stiu cum sa-i spun prietenei mele cu care stau ca vreau sa stau cu cealalta prietena a mea fara sa se supere.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Loriicel a răspuns:

Poi eu una sunt fatahee hee bine... m-as supara dar o sa treaca nuthinking zii cu frumosul poate e mai bine, sau pur si simplu indeparteazate de ea, o sasi dea seama ca nu o mai placi. Sper ca te-a ajutat rasp meu.