| GokuUltraInstinct a întrebat:

Am o problem.....sunt clasa A9 și am până acum 40 de absențe sau 50 de absențe motivate sau nemotivate, majoritate sunt motivate, diriginta mea a zis că dacă mai lipsesc vine politia la mine la ușă sau ceva de genul,ce pot sa fac,nu prea știu care este faza cu absențele, eu in general am lipsit pentru că am fost bolnav în general în perioada de toamnă și primăvara răcesc cam des, asta este,

4 răspunsuri:
| M7Seven a răspuns:

Si politia ce sa faca? Nu stiu ce diriginta ai tu dar ori este putin plecata de acasa ori a vrut sa te sperie destul de tare. Daca ai fost racit banuiesc ca ai dus scutiri pentru absentele respective, iar daca sunt motivate cu acele scutiri medicale poti sa stai fara griji.
Si ai putea sa ii spui dirigintai ca daca te aresteaza politia nu o sa poti sa vii la ore laughing

| GokuUltraInstinct explică (pentru M7Seven):

Eh....am Mai zis că dacă mai aduc multe scutiri medicale, pot să rămân repetent pe caz medical, da este puțin dusa

| GokuUltraInstinct explică (pentru M7Seven):

Cică îi dă o amenda mamei mele de 50-200 lei...

| M7Seven a răspuns (pentru GokuUltraInstinct):

E vrajeala chiar e nebuna