| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema acum cateva zile am vrut sa editez un video cu windows movie maker dar nu mai mergea si alm dezinstalat. dar pe la urma imi zicea ca s-ar putea sa afacteze niste programe daca il dezistalez dar am dat ok apoi l-am instalat iar si acum cand intru in el ramane ca se incarca si atat (in fine nu e asta problema dar ar putea fi sura?) apoi filmulete alea de obicei le deschideam cu winamp ca le facem cu fraps dar acum cand incerc sa le deschid nu se dechide cu nimic nici media player nici winamp doar cu bs dar in bs nu se aude sunetul e posibil sa fie de la video ca stiu ca si inainte aveam problema cu sunetu la videouri {nu se auzea} si am facut o optiune si mergea in fine ajutatami de ce nu se mai deschide cu winamp sau ajutati-ma sa se auda sunetul

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Evident ca nu mai merg filmele respective! Tu ai salvat filmele sub forma de proiect, nu le-ai convertit sub alte formate gen.avi,. mpeg etc. Pentru a face respectivele fisiere sa mearga, vei fi nevoit sa downloadezi ACEIASI versiune de Windows Media Player pe care ai folosit-o pentru a crea respectivele filme.

| TheFACKYouTub a răspuns:

Of of offfff.in primul rand dai click dreapta pe un clip di pc, alege proprietati, la proprietati dai sa alegi cu ce program sa deschizi acel clip.si acum va merge.deci sa faci cum am scris
si la muzica alege tot la fel la proprietati sa se desckida cu winamp