| Bunasiua a întrebat:

Am o problema. Acum o luna mi-am dat piercing in limba. Problema este ca mă mai doare foarte puțin și sub limba (bila de jos ) mi s - a format ca un fel de pielita sau carne (suna foarte straniu Ik Ik ) și o chestie alba ce bănuiesc a fi puroi. Mă gândesc sa-l scot sau sa-l vindec dar nu știu cum. Mă poate ajuta cineva? (funda happy )

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic, sa nu ti se infecteze ca-i de rau, sa ramai muta pe viata, dintr-o prostie.

| Yuoia a răspuns:

La medic!