| morphineeboy a întrebat:

Am o problema...adica vreau sa stiu neaparat dc de cand m-am uitat la un serial samurai girllaughing... o fata de la mine di clsstraight face care seamana cu actrita principala a inceput sa vina cu parul exakt ca ea, plus de asta mi se intampla lucruri ciudate care seamana exakt cu serialu alalaughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Cred ca si fata aveea se uita la serialul la care te uiti si tu si pentru ca i-a placut actrita incearca sa semene cu ea, asa am si eu o prietena, s-a tuns scurt doar ca sa semene cu un personaj si isi pune mereu bentite asortate cu hainele, excat ca anime-ul respectiv. E ciudat ca spui ca ti se intampla lucruri ciudate care seamana cu serialul, cred ca e o simpla coincidenta.

| dicualex a răspuns:

* Exact *. Si unde este Problema in intrebarea asta? in fine.
Fenomenul asta straniu se numeste "Coincidenta" sau probabil o fi vazut si fata filmul si i-a placut parul actritei.

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Si mie imi place Samurai Girl :X cred ca sunt doar coincidente, si mie mi-i se intampla sa ma uit la cate un anime sau serial si sa cred ca viata mea seamana cu serialul respectiv.Simple coincidente happy