| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Am o problemă când vreau sa mi resetez laptopul îmi zice că trebuie să bag parola primadata și când am băgat o îmi zice că e incorectă dar aia e parola nu știu ce să fac

1 răspuns:
| Andrew2394787512 a răspuns:

Pai poti sa reinstalezi windows ul din meniul boot. ai nevoie de un stick cu wondws pe el. il introduci in laptop (trebuie sa fie stins) dupa care aprinzi laptopul si apesi butonul pentru meniul boot in functie de modelul pe care il deti. in general este F11. din meniul boot selectezi usb ul si incepi instalarea windows ului. ca sa nu mai ai nici o problema cu vechiul windows va trebuie sa faci o reintalare completa si sa stergi toate partitiile, dupa care sa reimparti spatiul disponibil din unitatea ta de stocare. nu este greu si nu ai ce sa strici. daca chiar se intampla ceva, nu va trebui decat sa o iei de la inceput. gasesti oricum o tona de tutoriale pe Youtube. bafta!