| larydas a întrebat:

Am o problema care acum 1 ora a aparut si nu mi s-a mai intamplat niciodata. ascult musica si dupa o jumatate de ora sau asa ceva, se reduce sunetul, volumul, adica se aude mai incet. daca dau la maxim se aude ca si cand ar fi la minim. cum pot sa rezolv?

1 răspuns:
| ShadySeen a răspuns:

Mai intai uitate in setarile audio( dar nu cred ca e de acolo )
Verificati castile/boxele sa functioneze cum trebuie ( fale un test )
Daca nu trebuie sa reinstalezi driverul audio de la calculator
Daca nici acum mai ai problema inseamna ca ai probleme la placa de sunet a calculatorului