| 2pac4life a întrebat:

Am o problema cu calculatorul si ticaie este foarte enervant mi s-a intamplat asta acum 2 saptamani si acuma m-am jucat Gta San Amdreas si mi se restarteaza calculatorul si apare ecranul albastru si am schimbat si pasta de la procesor va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sa fac cu rezolutia la joc?
Ma intereseaza
-procesor, ce model?
-placa video, ce model?
-memorie Ram, cat?
Ma intereseaza cate beep-uri auzi! Si cum sunt, lungi, scurte.
Coduri audio gasesti aici (semnificatia lor)
http://queen-soft.blogspot.it/2010/06/codurile-beep-bios.html
-driverele,esti la zi cu ele? Daca da, imi faci print screen din ->dxdiag ->tabul Display?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce configuratie ai?

| 2pac4life explică (pentru neluL):

640x480 la Rezolutie

| neluL a răspuns (pentru 2pac4life):

Ce sa fac cu rezolutia la joc?
Ma intereseaza
-procesor, ce model?
-placa video, ce model?
-memorie Ram, cat?
Ma intereseaza cate beep-uri auzi! Si cum sunt, lungi, scurte.
Coduri audio gasesti aici (semnificatia lor)
http://queen-soft.blogspot.it/2010/06/codurile-beep-bios.html
-driverele,esti la zi cu ele? Daca da, imi faci print screen din ->dxdiag ->tabul Display?

| Danysan a răspuns:

Ramii!