| Andra8907654 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul.Nu imi apar fotografiile in care sunt etichetata, nici pe perete nici in albume..Care este rezolvarea? sad

Răspuns Câştigător
| Andre101 a răspuns:

Rezolvarea se află in setările pe care le ai la facebook. Daca dai clici pe fotografia in care ești etichetata, vei observa ca sus in dreaptă, sub numele persoanei care a postat fotografia, scrie "Nu apare in cronologie", apăsa acolo si schimba setarea in " Apare in cronologie". Spre ca ți-a fost de folos răspunsul meu :*