| NoMusicNoLife24 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Nu ma lasa sa ma loghez pentru ca trebuie sa scriu un cod, care il primesc prin sms. Dar problema este ca eu mi-am schimbat nr de telefon pentru ca la acea cartela nu aveam semnal si acum nu ma mai lasa sa intru. Daca aveti vreo idee ajutati-ma va rog si pe mine. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa introduci noul nr. de telefon si in cateva secunde vei primi un cod pe care va trebui sa il introduci pentru a te putea loga. Este o metoda prin care facebook verifica daca tu esti intr-adevar proprietarul contului.

| NoMusicNoLife24 explică (pentru ASIGURATORUL):

Dar. nu imi arata unde pot schimba nr de telefon. imi spune ca a fost trimis un cod la acel nr si imi arata casuta unde trebuie scris codul

1 răspuns: