| Roxana_Elena_1998_yVge a întrebat:

Am o problema cu facebookul!
Mi-a aparut ceva de genul ca trebuie sa-mi confirm identitatea. dar eu nu mai am acelasi numar de telefon. si cu emailul numele si poza buletinului nu merge. Nu aveti vreo idee? Multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
| MikulAjutor a răspuns:

Fa-ti alt facebooksad N-am idei si vad ca nu prea ai primit raspunsuri..naspasad Sau incearca sa faci rost de fostul tau nr de tel de la prieteni... alte idei nu am scuze bfthappy

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dar trebuie sa ai aceeasi parola de la logare. Apasa,, mi-am uitat parola,, si utmeaza indicatiile.

| vampir004 a răspuns:

Fa-ti alt facebook, sau incearca sa iti aduci aminte numarul de telefon

| Roxana_Elena_1998_yVge explică (pentru vampir004):

Am numarul doar ca a fost la abonament si nu mai functioneaza