| Vampire_9682 a întrebat:

Am o problema cu netul. Cand intru pe mess nu am nici o problema dar cand intru pe Mozilla sau Internet Explorer si dau search pe Google sau intru pe YouTube sau orice altceva, se blocheaza tot si zice "Server not found" straight face Ce poate fi?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ai incercat cu alt browser? Eu una am avut Mozilla si imi facea fite pana l-am schimbat cu Opera happy
Poate doar e slaba conexiunea ta de net.

| VvladCobianu a răspuns:

Opera is the best

| EdDyStyl3 a răspuns:

Incearca opera. sau orice alt browser. Daca nu va merge nici asa reinstaleazati windowsu.

| Werder11 a răspuns:

Incearca google chrome.eu il folosesc si e foarte bun.