| alexxp26 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul meu.De cateva zile dupa vreo 15 minute monitorul, tastatura cu mouse-ul se sting iar unitatea incepe sa scoata un zgomot mai puternic. Daca i-l sting si i-l aprind iar monitorul nu se mai aprinde si functioneaza normal numai dupa cateva minute.

3 răspunsuri:
| Spiin a răspuns:

Problema este in hardware (adica cea fizica, altfel nu stiu cum sa ma exprim). Eventual iti recomand sa duci monitorul la reparat, este foarte posibil sa fie ars cablu de conexiune de la pc la monitor sau cel de sursa (monitor-->priza)

| alexxp26 explică (pentru Spiin):

Din pacate nu este de la monitor am incercat si altull

| Spiin a răspuns (pentru alexxp26):

Hmm okay, atunci iti sugerez sa schimbi cablurile.pe alea le-ai verificat?