| BastiSchweinsteiger a întrebat:

Am o problema cu telefonul.
Am un S4 i9500 si cand vorbesc se aude un bazait ciudat si la mine si la cel cu care vorbesc, telefonul nu a fost scapat.
Vreo rezorvare fara a merge la service? Sau de la ce se intampla asta?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu cred ca e o alta rezolvare.

| Sorin_Baltatanu_1975 a răspuns:

Am citit ca ai avut o prb asemanatoare cu s4....nu aud ce vorbeste si nici el pe mine...
s-a rezolvat ceva
multumesc frumos

| BastiSchweinsteiger explică (pentru Sorin_Baltatanu_1975):

A fost o problema de auzit se auzea ok la cel cu care vorbeam, dar la mine un usor bazait care nu te incomoda prea mult, dar era deranjant.

Am fost la garantie si i-au schimbat ce i-au schimbat logic cu fitele lor de fiecare zi, dar pana la urma au vrut.