| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am o problema: de cand mi-am pus modemul Huawei SmartAx Mt882 am lag foarte mare la Counter Strike(60-70sad). Cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in joc dai ctrl+alt+delet aplication click dreapta set piority si setezi pe normal

| Ph3NNN0m a răspuns:

Pentru cei care au probleme cu lagul in counter-strike cu modemul Huawei smartax mt882 iata rezolvarea: deschideti browseru, apoi intrati in meniul modemului(192. 168. 1. 1), scrieti userul si parola "admin". acum extindeti basic->ADSL mode-> iar apoi selectati g.dmt. acest trick va va reduce considerabila lagul de la 60-70 la 20-30 sau poate chiar mai putin. astept pareri big grin