| Louissa a întrebat:

Am o problema destul de gravă și ma gândesc la asta de câteva zile. Vineri am fost la iubitul meu și era seara, părinții lui știu ca lucrează de noapte și credeam ca e singur acasă, am și verificat înainte sa intru la el in camera si nu era nimeni.El dormea, m-am pus lângă el și am adormit și eu și peste câteva ore ne-am trezit și a urmat o partida de sex salbatic și eu chiar nu mi-am mai dat seama și gemeam tare de tot, aproape țipam, credeam ca nu e nimeni acasă si mai era si USA crăpată. Surpriza, maica-sa era acasă, peste jumătate de ora ne-am trezit cu ea peste noi in camera, cumva știa ca sunt la el pentru ca a bătut la USA înainte sa intre, ea nu bate niciodată, doar când știe ca sunt eu, eram ciufulită s-a uitat puțin ciudat la mine apoi ne-a întrebat dacă vrem limonada si ne-a pornit aerul ca a spus ca e cald. Ma simt foarte prost de atunci nu știu ce a fost in capul meu si acum îmi e rușine sa mai dau ochii cu ea. Credeți ca ne-a auzit? De unde știa ca sunt la el? Dacă auzea gemetele alea așa de tari credeți ca făcea ceva sau ne atrăgea atenția?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai intrat pe gaura cheii la ei in casa?
Odata ce el dormea si parintii lui erau plecati de acasa.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu prea se leaga chestiile. Adica el stia ca maica-sa era acasa si totusi a facut asta si nu ti-a zis ca sa nu gemi si sa tipi asa? Si pe bune acu... Daca era seara, nopate sau dimineata... cine naiba intra in camera si intreaba daca vreti limonada, acu pe bune. Mi se pare a fi o poveste inventata totusi

| Louissa explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu am inventat nimic, mama lui mereu vine la noi și ne întreabă ce facem, dacă vrem sa mâncam etc. Ce rost ar avea sa inventez ceva și sa scriu aici. Am postat Pt ca ma simt foarte jenata și nu știu, poate mai e cineva care a trecut printr-o situație de genul. Si nu știu ce a fost in capul lui de nu mi-pus sa nu mai tip, de asta sunt in dubii dacă a auzit sau nu, pentru ca nici el nu știa dacă e cineva acasă, era abia trezit din somn și in mod normal ai lui sunt plecați mereu la ora aia, poate au venit chiar când am terminat sau poate au venit acasă in alea 2-3 ore cât am dormit noi și a auzit tot sad i-as spune lui și l-as întreba dar îmi e Rușine pana și de el in situația asta. Vreau doar păreri Adica Dacă ar fi sa o luam logic și dacă ar fi vreunul din noi in locul acelei femei, ar fi atras atenția sau s-ar fi comportat altfel?

| Mopmop a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci griji! Din ce ai zis se pare ca mama-soacra e o femeie ok
Ce era sa faceti? Sa mergeti la hotel?
O sa radeti peste cateva luni de intamplarea astahappy
Da-i cu tupeu inainte!