| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! dupa mentenata de la 24 august 2011 pe metin2 ro, nu mai pot intra in metin. Incerc sa pornesc autopatchul, se incarca acolo (la 100), si la un moment dat imi scris sus, eror log -4. apoi.imi apare chiestia aia cu cont nou, cont atmin, incepere joc. Apas pe incepere joc, imi apare aia cu 2 liniute care se fac si ele 100%. si apoi imi apare o eroare. De ce? cum as putea remedia asta? precizez ca am mai descarcat de 2 ori metinul, si tot nu merge, imi scrie aceiasi eroaresad

4 răspunsuri:
| Sl0 a răspuns:

Nu meriti!

| Questo a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, iar dupa ce l-am reinstalat totul a mers ca pe roate!

| Questo a răspuns:

Funda ? big grin

| 1catycatalin1 a răspuns:

CA sa-l faci sa mearga faci cum a zis Questo in stergi metinu si il dowloadezi iarasi dar conta ca trebuie sa ai windous xp corporation dar nu po laptop ca pe paptop nu merge numai cu alte windouse cum ar fi windous 7 sau windous xp player