| ClauA17 a întrebat:

Am o problema..imi este frica sa dorm singura in camera mea noaptea..cum sa fac sa nu imi fie si sa pot dormi?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa te gandesti ca nu e nimeni si nu ai de ce sa te temi!

10 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Tie frica sau urat? Daca tie frica, ti-e frica de ce?

| ClauA17 explică (pentru Radu284):

Simt ca ii cineva in camera si tot aud sunete.

| Radu284 a răspuns (pentru ClauA17):

Daca auzi sunete, investhigheaza sursa lor. Poate sa fie frigiderul din bucatarie, apa din tevi, etc. Knowledge is power.

Daca ai un smartphone Android, exista o aplicatie, Ghost Radar, care foloseste snezorul de camp magnetic al telefonului pentru a vorbi cu posibilele fantome. Foloseste aplicatia respectiva, vezi daca ai fantome happy

| ClauA17 explică (pentru Radu284):

Vrei sa ma speriu si mai tare? laughing nu mersi

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Dormi cu televizorul aprins.

| ClauA17 explică:

In fiecare seara? laughing

| ClauA17 explică:

Multumesc tuturor! am rezolvat problema.

| sobolanu40 a răspuns:

Ai putea sa dormi cu lumina aprinsa sau daca ai cv animalut de plus ai putea sa-l folosesti

| ClauA17 explică (pentru sobolanu40):

Pai cu ursuletul dorm oricum, cu lumina nu pot sa dorm laughing ma deranjeaza lumina puternica.

| kits a răspuns:

Poti sa incerci sa dormi cu o veioza aprinsa sau ceva de genu nu deranjeaza asa tare ca lumina sau ai putea sa incerci sa adormi uitandu-te la tv.