| Erzaa a întrebat:

Am o problema, inainte la chrome cand dedeam new tab imi aparea o pagina ( asa : scrieti pe google "avast! Antivirus Theme" ) dar acum nu mai apare asa. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti apare google.ro cand dai new tab? Ai instalat ceva recent, odata cu el poate ai instalat si vreun toolbar ceva. Ia vezi la extensii in chrome ce ai nefolositor pe acolo ->dezinstaleaza si apoi restart browser.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Reinstaleaza tema de aici
https://chrome.google.com/......bfccdgaeke

| Erzaa explică (pentru neluL):

Imi apare doar culoarea la tema, nu si aspectu.

| neluL a răspuns (pentru Erzaa):

Mergi la Menu->Optiuni. La Start Page - aici ce ai scris?

| Erzaa explică (pentru neluL):

Am google.ro

| Erzaa explică (pentru neluL):

Multumescccc mult big hug Acum am reusit am dezinstalat niste extensi. Meriiiiilove struck

| neluL a răspuns (pentru Erzaa):

Ai grija ce instalezi pe viitor! Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru Erzaa):

Nu iti apare google.ro cand dai new tab? Ai instalat ceva recent, odata cu el poate ai instalat si vreun toolbar ceva. Ia vezi la extensii in chrome ce ai nefolositor pe acolo ->dezinstaleaza si apoi restart browser.