| Psychofuckingsocial a întrebat:

Am o problema la fifa 2007 cand vreau sa joc online imi da connection attempt failed...pentru ca am bagat un fisier fifa. db care arata echipele din sez. 2011 dupa acea am bagat iarasi pe cel original dar cand vreau sa joc iarasi imi arata connect attempt failed...si am vazut ca echipele nu s-au schimbat. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| UnknowLimitX a răspuns:

Sa stergi fifa.db cu tot din folderu ala sa nu mia existe si o sa revina la normal

| lupsen232 a răspuns:

Da stiu si mie mi se intampla la fel