| Darbuka_Andy_1905 a întrebat:

Am o problemă. la vârsta de 16 ani si 6 luni am o înăltime de 1.72 si îmi este foarte greu. mai pot creste după vârsta aceasta măcar 8 cm? sunt băiat. părinti au în felul următor. Tatăl 1.82 mama 1.53
Si ce recomandati să fac? ce m-ar ajuta. vreau să spun că iau si niste pastile HGH recomandate de medicul endocrinolog.
Astept răspunsuri, cel mai bun primeste fundă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai de crescut vreo 4 ani asa ca nu iti face griji aiurea.

| Comunity a răspuns:

Aceasta treaba este genetica nu prea ai ce face, sunt multi factori : stilul tau de viata, genetica parintilor, bunicilor, starea de sanatate. Daca e sa te inalti te inalti, este genetic.