| AlexutzaDulcika a întrebat:

Am o problema legata de scoala profa de fizica e imposibila, vb prea repede nu explica ne pune note pe teme dar parintii nu stiu sa ma ajute ce ma fac?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sa cauti un coleg, colega care stie cat de cat bine la fizica si sa o rogi sa te ajute, eventual tema asta la fizica sa le faceti impreuna, cele grele zic.Bafta!

| YoungSteve a răspuns:

Vorbeste cu diriginta ta si ea ii va spune profesoarei si poate o sa explice sa intelegeti!

| AlexutzaDulcika explică:

Clasa a 7 a

| andyanimefan64 a răspuns:

Incearca sa vb calm cu doamna profesoara si sai explici inconvenienta ta dar nu fara suportul colegilor. esential este sa fiti calmi si sa nu sara nimeni cu gura. daca nu mere(sorry) aprofundeaza. Scrie cat poti la scoala si acasa aprofundeaza din carte si caiet. Acum sper ca nu am scris ceva stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai si eu am un profesor la fel nu intelegem nimic de la el dar totusi luam note mari la teste... si profesorul meu vb repede si nu am timp sa scriu tot da asta este mergem mai depare in ce cls esti?