| xxLAxFaMiLiAxPExViAtAxx a întrebat:

Am o problema mare un baiat se tot uita la mine in ore si imi zambeste dar in pauze se ia de mine si ma tachineaza si eu il tachinez pe el dar nu stiu daca ma place sau nu. ofer fundita

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Saptamana trecuta am trecut si eu prin asta :se lua de mine, ma tachina, ne certam reciproc etc.Chestia este ca eu il plac putin insa el mi-a zis ca nu ma place ci ca ma tachineaza pentru ca asa este felul lui de a fi.Satul meu este sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce se comporta asa. el nu neaparat te place daca face asta (asa cum am crezut eu in cazul meu). TREBUIE sa iti explice de ce face asta.succes.fundita?

3 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

De obicei de la chestii din astea se ajunge la o relatie. Dar acum depinde de modul in care se comporta, daca el are initiativa in tot ceea ce face, adica daca el e primul care vina la tine si cauta motive sa se bage in seama inseamna ca te cam place. Funda?batting eyelashes

| MEMO a răspuns:

big grin 100% ca te place

| cosmy1993 a răspuns:

Normal ca te place fiindca in ore nu are cum sa-ti atraga atentia, dar el a gasit o modalitate de ati atrege atentia prin priviri si zambind, iar in pauza te tachineaza fiindca vrea sa-ti spuna ceva...si tu nu-l lasi. Dar incearca sa vorbesti cu el si sa clarifici situatia!