| Cornelutz a întrebat:

Am o problema. Mi-a esit un cos sau ce o fi, sub piele. Se vede ca o umflatura, si e rosie, si mi-a iesit pe tampla dreapta, si mie cand imi apar cosuri imi cresc pe frunte. Si cand il ating ma doare un pic. Eu va cer sami arati o poza cu ce am eu sa vad daca e ce am eu si sa-mi spuneti cum fac sa scap cat mai repede de chestia aia.

1 răspuns:
| Gadja_Adrian_1993 a răspuns:

Ahahha.o sa te transformi in cv mutant.ahahhaha.mergi la o fata k te rezolva imediatwinking