| UniUnicornul a întrebat:

Am o problema. Mi-am cumparat un stilou care functioneaza pe baza unor rezerve speciale, mai mari. Am bagat hartie in el ca sa le poata tine si pe cele mai mici, dar aparent nu merge asa, deci sunt nevoita sa o scot dar nu pot pentru ca s-a intepenit destul de tare in el. Are cineva vreo solutie? (dau coroana pentru cea care merge)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă să reîncarci cartusul vechi gol (așa cum ai face-o cu un cartuș de imprimantă - seringă, ac, cerneală)