| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mi-e jena sa spun, dar prietenului meu cu care stau de 5 luni i-am facut sex oral.Ne-am sarutat si pe urma mi-a zis ca "apleaca-te"eu la inceput nu am vrut si deodata m-am trezit jos cu aia in gura. Dupa 2 zile mi-a si dat papuciicrying. doar asta vroia de la mine?(am vb cu el si i-am zis ca nu ma culc cu el pentru ca nu ma simt pregatitawinking. si dupa tot ma stresa cu oralulstraight face )am intrat si pe facbook-ul lui si am vazut la mesaje ca un prieten ii scria"Scriei la aia pe wall ca:"o sa iii sugi **** si la ala cum mi-ai supt-o mie?". N-a avut tupeul sa scrie asa ceva, dar eu cand am vazut ca stiu prietenii lui toate intimitatiile noastre pe care le-am avut m-a durut enorm si inca ma doare, ma uit in trecut si nu imi vine sa cred ce oarba am fost, cum am putut face asa ceva(fiind primul meu boyfriend nu stiu cu ce se mananca"dragostea".
Pur si simplu ma doare inima si sufletul gandindu-ma ca atunci cand ies in pauza colegii lui de clasa fac misto si zic"ui la aia suge pu*e"... Dar se zice ca din greseli se invata. Dar doare pe pilelea proprie.cum am putut fi asa de fraierasad? O intrebare. Ii place de mine unui baiat care este prieten cu fostul? Ce zici as putea avea o relatie cu el? Daca i zice fostul "vezi ca aia mi-o supt*? Ce sa fac(daca am sta impreuna, mi se pare de treaba si dragut, mai de treaba decat fostul? sa ii zic eu inainte ca sa afle din alte parit? daca va fi sa fie?

7 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Poti sa ai o relatie cu acel tip si nu cred ca trebuie sa-i spui lui ca vezi mai eu i-am supt-o lu amicu tau. Ce-ai facut inainte nu-l priveste pe el.

| Deny1333 a răspuns:

Fostul tău e un mare mitocan, dar e şi vina ta. Dacă nu voiai, nu o făceai şi punct. Nu avea ce să-ţi facă... mă uimeşte că ai acceptat aşa de uşor, chiar dacă era în joc relaţia voastră.
Acum, el şi-a împlinit scopul şi ţi-a dat cu flit; plus că s-a lăudat şi prietenilor săi. N-ai ce să faci, decât să te prefaci că nu auzi şi să treci peste.
Poţi încerca să fii cu tipul acela, nu e problema lui ce ai făcut cu ex-ul sau nu. Dar, fiind amic cu celălalt, ia gândeşte-te puţin: nu crezi că o să stea cu tine doar pentru asta? happy

| Biuka a răspuns:

Oau` straight face Crede-ma ca am ramas socata la problema ta. E chiar trist `sad Foarte trist dar. Nu ai ce sa faci. Cum ai spus si tu. Din greseli se invata dar oare cand gresim invatam? Mai lasa-o naibii de viata. Trec milioane de secunde si tu probabil stai cu gandul la tmpenia asta. S-a intamplat si gata! Cu lacrimi nu aduci timpul inapoi si nici nu faci situatia mai buna (deoarece banuiesc ca suferi in ontinuare). Incearca sa vorbesti cu cineva. Atentie mare insaa! Fii sigura ca poti avea incredere deplina in acea persoana. si explica-i situatia. Fata in fata crede-ma ca si eu te-as sfatui mai bine dar ne multumim cu atat, deci tot ce vreau sa-ti zic e sa-ti traiesti viata in continuare. Poti sa pari indiferenta la injuriile pe care ti le adreseaza prietenii ex-ului tau sau sa ii spui dirigintei tale(desi suna cam rusinos) dar merita sa-i ia o lectie bine meritata! Asa ceva nu se face chiar daca sunteti adolescenti. Sper sa ai parte de tot ce-i mai bun si sa treci cu bine peste asta. kiss

| Casa a răspuns:

Ceau! O saracuta de tine, ai grija cu baietii ca sunt cu 2 fete.Pe desparte-te de el daca asa o facut cu tine si acum stie toata clasa sau chiar toata scoala(daca te-ai despartit de el bine ai facut)! Dar daca vrei sa iesi cu un baiat incearca sa nu mai faci greselile pe care ai avut si nu te lasa imediat sa mergi in pat cu eca daca vrea el, spui ca nu esti pregatita.Incearca sa gasesti un baiat mai bun! Daca vrei pai sa imi ddai dunda

| motherfuckerstyle a răspuns:

Cu siguranta esti ghinionista, nu-mi dau seama cum ai putut sa-ti alegi asa un baiat ca prieten, adica dupa 5 luni de zile presupun ca deja incepuse-i sa -l cunosti si ti-ai dat seama ce-i poate capul.Eu zic sa nu te aproprii de el adica daca toti colegii fostului tau stiu e logic ca stiu si prietenii lui.In scoala u deja ai fost deja catalogata,, aia suge *'' acum sunt 2 variante: prima-nu stie sau nu ii pasa de asta.a doua-stie si vrea si el.
Acum daca ati fi impreuna cred ca ar fi foarte incomod pentru el cand te saruta sa se gandesca ca ...prietenului lui,si ma nelamureste cv cum adica e mai de treaba decat fostul? adica daca era si el,, de treaba'' dc a facut asa ceva?
Mai bine ii inchizi gura fostului tau[prin orice mijloace]pentru ca in curand vor afla si colegii, prietenii si chiar profesorii[asta daca nu stiu deja]
Gandeste-te bine la ce vei face.te puplove struck

| Anonim955 a răspuns:

Daca tot a vrut sex oral de ce nu ati facut 69 s-au trebuia sa il pui sa iti faca si el tie sex oral nu putea sa mai spuna.
in ziua de astazi pentru multe persoane sexul oral este ceva normal.
ar trebui sa ii spui ca ai facut mai bine sa fii sincera de ca sa nu te creada o femeie usoara, un baiat apreciaza foarte mult sinceritatea si va prinde incredere in tine va stii ca nu ii ascunzi nimic.

| Spirii a răspuns:

Pff nu stiu ce sa zic. oricum clar este ca prietenul tau este un.bou happy! si legat de faza ca colegii lui or sa faca misto de tine. eu zic sa nu ii bagi in seamawinking! daca te v-or vedea ca te superi si etc. iti v-or prinde punctul slab si v-or continua. asa ca.lasa-i in pace. Te pup:*