| Geo_4096 a întrebat:

Am o problema. Mi s`a pus pata ca vreau sa slabesc si am inceput sa nu prea mai mananc si acum am slabit prea mult si nu`mi place nici asa.sunt prea slaba acum. Cum sa fac sa ma mai ingras putin? si cat mai repedee!

1 răspuns:
| blackrose269 a răspuns:

Nu trebuia sa te gandesti ca poti slabi prin a nu manca.Era buna o dieta sau sa iti schimbi alimetatia pe termen lung.Sincer,nu stiu ce sa spun daca vrei sa te ingrasi.Deobicei mancarea Fast Food ingrasa.thinking