| LoveForShania a întrebat:

Am o problema. Mi se tot aude ceva din boxe, o voce de femeie/barbat si fluieturi, incet, dar am toate programele inchise, nu e nimic pornit. Mi se pare ca vorbeste in engleza. Jur, nu am nimic pornit, nici mess-ul, nicio pagina, si se aude in continuare vocea aia, incet, dar nu inteleg ce zice pentru ca se aud si fluieturi. Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Frecvente radio, am si eu un genius si cateodata face si la mine

2 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ai incercat sa ii dai restart imd dp ce l-ai pornit ia incearca si zi-mi daca mai auzi ca si mei mi s-a intamplat la laptop.

| feellikeido a răspuns:

Ai cumva programul ares in pc?