| PapushaDeCristaL a întrebat:

Am o problema..nu imi merge pc-ul, cand il aprind dupca cateva secunde se stinge singur, sau se aprinde dar monitorul se stinge fara sa ii fac nimic, se aprinde beculetul acela din margine se face galben. Puteti va rog sa ma ajutati caci nu stiu ce sa ii fac! Mersi

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cu o astfel de problema m-am confruntat si eu...am desfacut unitatea si surpriza..era plina de praf, am aspirat si acum pc-ul merge ca nou, poate si la tine functioneaza